Idag
Matchstatus
Serier
Klubbar
Division 10 Borås Pojk
home team logo
IFK Örby
18:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Byttorps IF Grön
Division 11 Mark Pojk
home team logo
IF Olsfors
18:00 den 22 september
FT
visitor team logo
Svansjö
Division 3B Dam
home team logo
IFK Göteborg
19:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Älvängens IK
Division 3B Dam
home team logo
Göteborgs FF (B)
19:45 den 22 september
VS
visitor team logo
IK Zenith (B)
Division 3B Dam
home team logo
Göteborgs SIF
19:45 den 22 september
VS
visitor team logo
IK Kongahälla/Kungälvs FF
Division 6C Herr
home team logo
Chalmers Studentkårs IS
20:15 den 22 september
VS
visitor team logo
Menisken IF
F06 Nv2
home team logo
Habo IF 9-m
19:00 den 22 september
VS
visitor team logo
ÖIS/Vista/Gränna
F09 Sö röd
home team logo
Mörbylånga GOIF
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Smedby BoIK
F16 Dam Norra
home team logo
Bankeryds SK
19:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Nässjö FF
F16 Dam Västra
home team logo
IFK Värnamo
19:45 den 22 september
VS
visitor team logo
Ljungby IF
F2006- 1
home team logo
Boo FF 1
18:00 den 22 september
VS
visitor team logo
IFK Lidingö FK
F2006- 1
home team logo
Enskede IK
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Hammarby IF FF 1
F2006- 1
home team logo
Österåker/Åkersberga Utd.
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Täby FK 1
F2006- 1
home team logo
IF Brommapojkarna 2
19:00 den 22 september
VS
visitor team logo
IF Brommapojkarna 1
F2006- 1
home team logo
Saltsjöbadens IF Vit
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Bollstanäs SK Gul
F2006- 1
home team logo
Sollentuna FK Akademi1
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Rönninge Salem Fotboll 1
F2007- 1B
home team logo
Stuvsta IF 1
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Hammarby IF FF 1
Flickor 2006(15 år) Medel
home team logo
Stenkullen GoIK Röd
20:15 den 22 september
VS
visitor team logo
IF Mölndal Fotboll Röd
Herrar 5 Mellersta
home team logo
Ljungbackens IF
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Årsta FF
Herrar 6 D
home team logo
Oranje FK
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
FC Söder
Herrar 6 D
home team logo
Gustavsbergs IF FK
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Sickla IF
Herrar 6 F
home team logo
BK Gömmaren
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Aspuddens FF
Herrar 7 B
home team logo
Qaran IKF
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Bro IK
Herrar 7 C
home team logo
Örnarna IF
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
IK Makkabi
Herrar, Utveckling B Skövde
home team logo
Tomtens IF
19:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Norra Fågelås IF
Herrar, Utveckling B Vara
home team logo
Mellby IK
17:15 den 22 september
VS
visitor team logo
Tråvad/Larv
Herrar, Utveckling B Vara
home team logo
Vara SK U 2
19:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Jung-Kvänum 10 IF
Herrar, Utveckling B Vara
home team logo
Arentorp Helås FK
19:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Örslösa-Söne IK
Junior Flickor Div 3
home team logo
IF Väster/Näsets SK
20:15 den 22 september
VS
visitor team logo
Kode IF
Junior P18 Herr NV
home team logo
Mullsjö IF
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
IF Hallby FK
Junior P18 Herr Västra
home team logo
Värnamo Södra FF
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Gnosjö IF
Junior P18 Herr Västra
home team logo
Markaryds IF
19:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Ljungby IF
Junior Pojkar Div 1
home team logo
Lindome GIF
19:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Bergums IF 1
Junior Pojkar Div 1
home team logo
Lerums IS
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Kärra KIF
Junior Pojkar Div 1
home team logo
Utsiktens BK
20:15 den 22 september
VS
visitor team logo
Stenkullen GoIK
Junior Pojkar Div 2A
home team logo
Utbynäs SK
19:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Floda BoIF
Junior Pojkar Div 2A
home team logo
Landvetter IS
20:15 den 22 september
VS
visitor team logo
GFF/Azalea BK
Junior Pojkar Div 2A
home team logo
Torslanda IK
20:15 den 22 september
VS
visitor team logo
Kullavik IF
P07 V
home team logo
RefteleÅs kombi
18:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Smålandsstenars GOIF 1
P09 M gul
home team logo
IFK Österbymo komb
18:00 den 22 september
VS
visitor team logo
IF Eksjö Fotboll vinröd
P09 Nv blå
home team logo
Aneby/Bälaryd blå
18:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Tenhults IF
P16 Nationell Grupp 3
home team logo
Götaholms BK
19:45 den 22 september
Inst.
visitor team logo
GAIS
P17 EM-kval 1 2021
home team logo
Sverige
00:00 den 23 september
VS
visitor team logo
Litauen
P17 EM-kval 1 2021
home team logo
Lettland
00:00 den 23 september
VS
visitor team logo
Tjeckien
P2003 kval till P19-1B
home team logo
Älta IF
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Värmdö IF
P2003/2002- 1A
home team logo
Boo FF 2
19:30 den 22 september
VS
visitor team logo
IFK Lidingö FK S-2
P2003/2002- 1A
home team logo
IK Frej Täby FF 1
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Solna FC 1
P2003/2002- 1A
home team logo
Kungsängens IF 1
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Ursvik IK
P2003/2002- 1A
home team logo
Täby FK 02U
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Enebybergs IF 2
P2003/2002- 1A
home team logo
Djurgårdens IF FF 3
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Rotebro IS FF 1
P2003/2002- 1A
home team logo
Bro IK
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Viggbyholms IK FF
P2005- 1A
home team logo
Essinge IK 1
18:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Reymersholms IK 1
P2005- 1A
home team logo
Djurgårdens Talangfotbollsförening 2
18:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Brommapojkarna DFF 1
P2005- 1A
home team logo
IF Brommapojkarna 2
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Hässelby SK FF 1
P2005- 1A
home team logo
Ursvik IK Svart
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Sollentuna FK Nord 1
P2005- 1A
home team logo
Årsta FF 1
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Danderyds SK FF 1
P2005- 1A
home team logo
IFK Lidingö FK
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Norrtulls SK 1
P2005- 1B
home team logo
IFK Haninge 1
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Enskede IK 2
P2005- 1B
home team logo
Järla IF FK Vit
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Sickla IF 1
P2005- 1B
home team logo
Segeltorps IF Blå
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Älta IF
P2005- 1B
home team logo
Skogås-Trångsunds FF Vit
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Älvsjö AIK FF
P2005- 1B
home team logo
Hanvikens SK Röd
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Hammarby IF FF 2 grön
P2005- 3A
home team logo
Täby FK 3
18:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Vallentuna BK 1
P2005- 3A
home team logo
IFK Vaxholm
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Boo FF 4
P2005- 3A
home team logo
IF Brommapojkarna 20
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
IFK Lidingö FK N
P2005- 3A
home team logo
Erikslunds KF 3
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Spånga IS FK 3
P2005- 3B
home team logo
Ekerö IK 2
18:00 den 22 september
VS
visitor team logo
IF Brommapojkarna 12
P2005- 3B
home team logo
Boo FF 2
19:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Ursvik IK Gul
P2005- 3B
home team logo
Gröndals IK 1
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Stocksunds IF Gul
P2005- 3B
home team logo
Hässelby SK FF 3
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Sollentuna FK Syd
P2005- 3B
home team logo
Norrtulls SK 2
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Kälvesta IOFF FK 2
P2005- 3B
home team logo
Reymersholms IK 2
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Värtans IK 2
P2005- 3C
home team logo
Vendelsö IK 2
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Ösmo GIF FK
P2005- 3C
home team logo
Älvsjö AIK FF 3:2
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Boo FF 1
P2005- 3C
home team logo
Gustavsbergs IF FK U16
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Sickla IF 3
P2005- 3C
home team logo
Enskede IK 4
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Stuvsta IF 2
P2005 kval till P17-1A
home team logo
FC Djursholm 1
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Djurgårdens Talangfotbollsförening 1
P2006- 1B
home team logo
Rönninge Salem Fotboll 1
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Hammarby IF FF 3 grön
P2006- 1B
home team logo
IFK Lidingö FK 2
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Boo FF 6
P2006- 1B
home team logo
Hammarby IF FF 7 grön
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Älvsjö AIK FF P15Utv 1
P2006- 1B
home team logo
IF Brommapojkarna 2
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Segeltorps IF
P2006- 1B
home team logo
IFK Aspudden-Tellus 1
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
IFK Haninge U
P2006- 2A
home team logo
Norrtulls SK 1
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Täby FK 31
P2006- 2A
home team logo
IK Frej Täby FF 2
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Sollentuna FK Nord 1
P2006- 2A
home team logo
Ursvik IK Svart
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
IFK Lidingö FK 5 vit
P2006- 2A
home team logo
Vallentuna BK 1
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
IF Brommapojkarna 6
P2006- 2A
home team logo
IFK Österåker FK 2
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Djurgårdens IF FF 7
P2007- 1B
home team logo
Spånga IS FK
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
IFK Lidingö FK
P2007- 1B
home team logo
IFK Viksjö 1
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
AIK FF 1
P2007- 1B
home team logo
Djurgårdens IF FF 11
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Hammarby IF FF 40 grön
P2007- 1B
home team logo
Hammarby IF FF 11 grön
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
IF Brommapojkarna 5
P2007- 1B
home team logo
Bele Barkarby FF 1
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Sollentuna FK Akademi
P2007- 1B
home team logo
Vasalund IF A
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Vasalund Stadshagens IF Svart
P2007- 1C
home team logo
Älvsjö AIK FF P14-1
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Stureby SK Lila
P2007- 1C
home team logo
IF Brommapojkarna 3
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Vendelsö IK 1
P2007- 1C
home team logo
Jarlabergs IF
19:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Råsunda IS U14
P2007- 1C
home team logo
IFK Haninge U
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Boo FF 1
P2007- 1C
home team logo
Hammarby IF FF 2 grön
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Nacka FC
P2007- 1C
home team logo
Enskede IK P07: 2
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Sickla IF 1
P2008- 1A
home team logo
Sollentuna FK Hel. 1
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
IF Brommapojkarna 12
P2008- 1A
home team logo
IFK Sollentuna 1
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Ursvik IK Svart 1
P2008- 1A
home team logo
IFK Stocksund 1
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Täby United FC 1
P2008- 1A
home team logo
Bollstanäs SK Orange
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Spånga IS FK
P2008- 1A
home team logo
Hammarby IF FF 21 grön
19:00 den 22 september
VS
visitor team logo
IF Brommapojkarna 4
P2008- 1A
home team logo
Täby FK FA
19:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Vasalund IF A
P2008- 1C
home team logo
Boo FF 1
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Skogås-Trångsunds FF Svart
P2008- 1C
home team logo
IF Brommapojkarna 11
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
IFK Haninge U
P2008- 1C
home team logo
Hanvikens SK Röd
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Huddinge IF P08:2-Gul
P2008- 1C
home team logo
Jarlabergs IF 1
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Nacka FC
P2008- 1C
home team logo
Rågsveds IF 1
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
IFK Sollentuna 3
P2008- 1C
home team logo
Vendelsö IK 1
18:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Hammarby IF FF 5 grön
P2012-29
home team logo
IFK Aspudden-Tellus Röd 1
18:00 den 22 september
FT
visitor team logo
Hammarby IF FF 23 grön
P2012-40
home team logo
IFK Aspudden-Tellus Röd 4
19:00 den 22 september
FT
visitor team logo
Hägersten SK Svart
P2013-22
home team logo
IFK Aspudden-Tellus Röd 4
18:00 den 22 september
FT
visitor team logo
IF Söderkamraterna Svart
P2013-39
home team logo
IFK Aspudden-Tellus Röd 1
19:00 den 22 september
FT
visitor team logo
Huddinge IF P13:5-2
P2013-41
home team logo
IFK Aspudden-Tellus Röd 3
17:00 den 22 september
FT
visitor team logo
Huddinge IF P13:6-1
Pojkar 2005(16 år) Svår
home team logo
Älvsborg FF
19:45 den 22 september
VS
visitor team logo
Sävedalens IF Röd
Pojkar 2005(16 år) Svår
home team logo
Assyriska BK
19:45 den 22 september
VS
visitor team logo
Mölnlycke IF
Pojkar 2005(16 år) Svår
home team logo
Qviding FIF
20:15 den 22 september
VS
visitor team logo
IK Kongahälla
Pojkar 2006(15 år) Svår
home team logo
Sävedalens IF Röd
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Öjersjö IF Vit
Pojkar 2006(15 år) Svår
home team logo
GAIS
20:15 den 22 september
VS
visitor team logo
Hisingsbacka FC Svart
Pojkar 2006(15 år) Svår
home team logo
Örgryte IS FF Röd
20:15 den 22 september
VS
visitor team logo
Hovås Billdal IF 1
SSD 1
home team logo
Stuvsta IF/Stuvsta FF
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Tyresö FF
SSD 3 Norra
home team logo
Stureby SK/FF C
19:30 den 22 september
VS
visitor team logo
Karlbergs BK /HSK
SSD 3 Norra
home team logo
Ekerö IK
20:15 den 22 september
VS
visitor team logo
Rotebro IS FF
SSH 1
home team logo
IFK Lidingö FK
20:15 den 22 september
VS
visitor team logo
Rågsveds IF
SSH 5 Södra
home team logo
Danderyds SK C
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Flemingsberg United FC
SSH 6 Norra
home team logo
IFK Viksjö B
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Skå IK & Bygdegård
SSH 8 Norra
home team logo
Rotebro IS FF
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Qaran IKF
SSH 8 Södra
home team logo
Sörskogens IF
20:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Järla IF FK U
Utv A SV
home team logo
Växjö BK
19:00 den 22 september
VS
visitor team logo
Lagans AIK